Sposoby płatności

PŁATNOŚCI
Kupujący może wybrać jeden z następujących sposobów płatności:


płatność przelewem zwykłym lub internetowym,
płatność gotówką (przy odbiorze Towaru),


O całkowitej wartości zamawianych Produktów oraz o wszelkich dodatkowych opłatach z tym związanych, w tym o kosztach wysyłki, Kupujący informowany jest każdorazowo przed finalizacją Zamówienia.
Kupujący niebędący konsumentem w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku - Kodeks Cywilny (Dz. U. z 2017 r. poz. 459), w celu realizacji Zamówienia upoważnia Sprzedawcę do wystawiania faktury VAT bez podpisu odbiorcy.
Kupujący powinien dokonać płatności w terminie 7 dni od daty potwierdzenia Zamówienia. Jeśli Sprzedawca nie otrzyma zapłaty w tym terminie wezwie Kupującego do dokonania płatności wyznaczając termin dodatkowy. W przypadku bezskutecznego wezwania, Sprzedawca ma prawo anulować Zamówienie, informując o tym Kupującego drogą mailową lub telefoniczną.

 

Możliwe są następujące formy płatności:
Przy odbiorze - zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze produktu lub w kasie punktu odbioru osobistego. W wybranych przypadkach GROT NARZĘDZIA GRZEGORZ FALTYN zastrzega sobie prawo do dodatkowej weryfikacji telefonicznej tego typu zamówień.
Przelewem - forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego lub wizytę w placówce banku. Po złożeniu zamówienia, Klient otrzymuje drogą poczty elektronicznej (e-mail) numer rachunku bankowego (Numer Konta Bankowego: 8610 2052 9700 0012 0200 8335 90), na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym GROT NARZĘDZIA GRZEGORZ FALTYN zamówienie jest przekazywane do realizacji.

Raty banku Credit Agricole

 

upuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

 

Sprawdź jakie to proste:

 wybierz produkt który Cię interesuje gdy wartość koszyka przekroczy 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,

 wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,

 przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego,

 potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,

 umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.

 

GROT NARZĘDZIA GRZEGORZ FALATYN oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.