Koszty i sposoby dostawy

DOSTAWA
Sprzedawca zobowiązuje się dostarczyć Kupującemu Towary wolne od wad.
Kupujący może wybrać następujące sposoby odbioru zamówionych Towarów:
dostarczenie Towarów przez firmę kurierską,
odbiór osobisty po wcześniejszej konsultacji ze Sprzedawcą,
odbiór w wybranym przez Kupującego Paczkomacie Inpost.
Wybór sposobu dostarczenia przesyłki dokonywany jest przez Kupującego podczas składania Zamówienia.
Koszty wysyłki ponosi Kupujący. Są one naliczane są zgodnie z aktualnymi cennikami i zależą od wagi oraz rozmiarów przesyłki. Kupujący jest informowany o kosztach wysyłki podczas składania Zamówienia.
Towary wysyłane są niezwłocznie po zaksięgowaniu zapłaty na koncie Sprzedawcy lub po potwierdzeniu złożenia zamówienia przez Sprzedawcę w wypadku płatności za pobraniem.
Kupujący zobowiązuje się do odebrania wysłanego Towaru.
PŁATNOŚCI
Kupujący może wybrać jeden z następujących sposobów płatności:


płatność przelewem zwykłym lub internetowym,
płatność gotówką (przy odbiorze Towaru),


O całkowitej wartości zamawianych Produktów oraz o wszelkich dodatkowych opłatach z tym związanych, w tym o kosztach wysyłki, Kupujący informowany jest każdorazowo przed finalizacją Zamówienia.
Kupujący niebędący konsumentem w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku - Kodeks Cywilny (Dz. U. z 2017 r. poz. 459), w celu realizacji Zamówienia upoważnia Sprzedawcę do wystawiania faktury VAT bez podpisu odbiorcy.
Kupujący powinien dokonać płatności w terminie 7 dni od daty potwierdzenia Zamówienia. Jeśli Sprzedawca nie otrzyma zapłaty w tym terminie wezwie Kupującego do dokonania płatności wyznaczając termin dodatkowy. W przypadku bezskutecznego wezwania, Sprzedawca ma prawo anulować Zamówienie, informując o tym Kupującego drogą mailową lub telefoniczną

 

Możliwe są następujące formy płatności:
Przy odbiorze - zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze produktu lub w kasie punktu odbioru osobistego. W wybranych przypadkach GROT NARZĘDZIA GRZEGORZ FALTYN zastrzega sobie prawo do dodatkowej weryfikacji telefonicznej tego typu zamówień.
Przelewem - forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego lub wizytę w placówce banku. Po złożeniu zamówienia, Klient otrzymuje drogą poczty elektronicznej (e-mail) numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym GROT NARZĘDZIA GRZEGORZ FALTYN zamówienie jest przekazywane do realizacji.